Jesteś tutaj: Oferta Wypożyczalnia Wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia sprzętu

Firma Sztorco oferuje szeroki wybór sprzętu mechanicznego renomowanych marek, takich jak Stihl, McCulloch (Husqvarna Corp.), Briggs&Stratton, Alko, Hilti, Bosch, Makita, Einhell, Fiskars.

Nasza oferta stale się rozszerza, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Oferujemy usługę WYPOŻYCZENIA:

 1. Kosiarki i kosy spalinowe
 2. Narzędzia elektromechaniczne (szlifierki, wiertarki, piły)
 3. Agregaty prądotwórcze
 4. Narzędzia ogrodnicze (spryskiwacze, taczki itp.)
 5. Drobne narzędzia mechaniczne

Minimalny okres wypożyczenia wynosi 1 dzień (24 godziny) i jest liczony od momentu przekazania maszyny w ręce Klienta.

wypozyczalnia narzedzi ogrodowych

Poniżej przedstawiamy procedurę wypożyczania maszyn w firmie SZTORCo:

 1. Klient wyraża zainteresowanie daną maszyną poprzez wysłanie maila lub kontakt telefoniczny. W zgłoszeniu należy określić okres wypożyczenia, miejsce dostawy oraz preferowany czas dostarczenia sprzętu. Zalecamy skorzystanie z formularza zapytania ofertowego dostępnego w sekcji Kontakt.

 2. Pracownik sprawdza dostępność maszyny na magazynie i informuje Klienta o jej dostępności lub podaje przewidywany termin gotowości do wypożyczenia. Komunikacja może odbywać się telefonicznie lub za pośrednictwem maila, zgodnie z preferencjami Klienta.

 3. Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności maszyny, Klient składa zamówienie poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej Kontakt lub telefonicznie. W zamówieniu należy podać odpowiednie dane zgodnie z formularzem. Preferujemy zamówienia dokonywane za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 4. SZTORC|O otrzymuje zamówienie i na podstawie zawartych w nim informacji (w tym data dostarczenia maszyny) dostarcza wybrany sprzęt do Klienta. Przed przekazaniem maszyny Klientowi, każdy klient podpisuje umowę (należy przygotować dowód osobisty), wpłaca kaucję zwrotną oraz opłacenie kwoty za wypożyczenie maszyny.

 5. Po weryfikacji danych Klienta, podpisuje się umowę (2 oryginały - jeden dla Klienta, drugi zostaje u naszego pracownika), Klient wpłaca kaucję zwrotną oraz opłacenie kwoty za wynajem maszyny.

 6. W dniu i godzinie wygaśnięcia umowy wynajmu, nasz pracownik pojawia się u Klienta w celu odbioru maszyny. Po stwierdzeniu, że maszyna jest kompletna i nieuszkodzona, kaucja zostaje w całości zwrócona Klientowi.

procedura wypozyczalni sprzetu

Szczegółowy wykaz cen można znaleźć w zakładce Cennik

* UMOWA – wszystkie nasze usługi są potwierdzane pisemnym kontraktem między zleceniodawcą a zleceniobiorcą. Umowa jest zawierany przed rozpoczęciem realizacji zlecenia. Dokument jest wydawany w dwóch egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.

* DOKUMENTY – do podpisania kontraktu niezbędny jest dowód tożsamości Klienta. Firma SZTORCO zapewnia pełną poufność, Państwa dane służą wyłącznie do weryfikacji informacji wprowadzonych do kontraktu oraz do wymiany informacji z Państwem - niezależnie od okoliczności, nie udostępniamy danych Klientów osobom lub podmiotom trzecim.

wypozyczenia drobnych narzedzi ogrodowych

Opinie

Skontaktuj się z nami

Sztorco

Wspólna 3
41-200 Sosnowiec

Wyślij wiadomość

biuro@sztorco.pl

Zadzwoń do nas

Tel: 573 569 394
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez agencja365.pl
Zadzwoń: 22 810 80 17
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 22 810 80 17
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 4 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy.