Jesteś tutaj: Oferta Dla ogrodu

Dla ogrodu

KOSZENIE TRAWY

  • koszenie mechaniczne za pomocą kosiarki spalinowej (najszybszy sposób koszenia), koszenie przy użyciu kosy spalinowej (dla wysokiej trawy i chwastów) z opcją grabienia (pełne koszenie z dodatkową usługą grabienia, co wydłuża czas realizacji)
  • koszenie mechaniczne (kosiarka ręczna) – dłuższy proces koszenia (wolniejsze tempo), opcjonalnie z możliwością grabienia ściętej trawy
  • koszenie ręczne (kosa ręczna + sierp) – najdłuższa i najdroższa opcja dla osób ceniących ekologię i ciszę podczas koszenia (opcjonalne grabienie trawy)
Zutylizowana trawa zostaje przechowywana w wyznaczonym przez klienta miejscu lub, na życzenie, jest wywożona poza posesję i podlega utylizacji przez naszą firmę
Alt do zdjęcia

PRZYCINANIE,  SADZENIE DRZEW,  KRZEWÓW,  KWIATOSTANÓW I TRAWY

W przypadku zaniedbanych obszarów (silnie porośniętych chwastami i małymi drzewkami) stosujemy kosy spalinowe z odpowiednimi przystawkami tnącymi. Po przycięciu (gałęzie, chwasty itp.) pozostałości są składane w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę na posesji lub, na życzenie klienta, wywożone i utylizowane przez naszą firmę.

Sadzimy drzewa ozdobne, owocowe, krzewy (takie jak tuje, winogrona, rośliny ozdobne) oraz kwiatostany, zgodnie z instrukcjami klienta. Na życzenie istnieje możliwość usługi kompleksowej, w ramach której zakupujemy drzewa, krzewy (zgodnie z zamówieniem) oraz nawozy, korę lub ziemię, dostarczamy je klientowi i sadzimy na jego posesji zgodnie z wytycznymi.

PRACE PORZĄDKOWE, PIELĘGNACYJNE I DROBNE PRACE ZIEMNE

Zajmujemy się porządkowaniem zaniedbanych posesji i przywracaniem ich dawnej prezencji. W ramach usługi abonamentowej oferujemy bielenie drzew, opryskiwanie, usuwanie chwastów, podlewanie (korzystając z infrastruktury klienta), grabienie, przycinanie roślin. W zakresie drobnych prac ziemnych proponujemy tworzenie rabatek, skalniaków, wykopki oraz nawożenie rabatek.
Nazwa usługi w Toruniu

USŁUGA DOSTAWA DO DOMU

Klient ma możliwość zamówienia dostawy do domu (na posesję) danego przedmiotu ogrodniczego (drzewko, krzew, narzędzia, inne). Mechanizm działa następująco – Klient przesyła zamówienie drogą mailow’ą (towar, opis towaru, ilość – pełna specyfikacja), nasze biuro weryfikuje zamówienie i odsyła ofertę wraz z ceną towaru oraz kosztem usługi (zakup i dostawa). Jeśli Klient akceptuje ofertę wówczas przesyła daną kwotę na konto naszej firmy – po zaksięgowaniu kwoty Klient otrzymuje potwierdzenie mailowe dot. rozpoczęcia realizacji zamówienia. Minimalne zamówienie to 100pln (koszt towaru) – do kosztu zamówienia doliczamy koszt usługi (szczegóły w zakładce Cennik)

USŁUGA ZŁOTA RĄCZKA

wykonujemy drobne prace naprawcze i konserwujące. Każde zlecenie jest wyceniane indywidulanie (szczegóły w zakładce Cennik).

usluga dostawa do domu

Na blogu o Dla ogrodu

Opinie

Skontaktuj się z nami

Sztorco

Wspólna 3
41-200 Sosnowiec

Wyślij wiadomość

biuro@sztorco.pl

Zadzwoń do nas

Tel: 573 569 394
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez agencja365.pl
Zadzwoń: 22 810 80 17
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 22 810 80 17
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 4 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy.