Jesteś tutaj: Oferta Dla ogrodu Realizacja zleceń dbania o trawniki wokół fabryki Kominus

Realizacja zleceń dbania o trawniki wokół fabryki Kominus

Dodany: 29.07.2023 14:40:13
78 wyświetleń

Witajcie na blogu Sztorco! Nasza firma specjalizuje się w usługach budowlanych, wynajmie rusztowań i pielęgnacji ogrodów. Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym doświadczeniem i sukcesem w realizacji zleceń dla naszego cenionego klienta, firmy Kominus, która zajmuje się sprzedażą systemów kominowych i wentylacyjnych.

Zlecenie: Trawniki wokół fabryki Kominusa

Kominus to firma, która nie tylko dostarcza wysokiej jakości systemy kominowe i wentylacyjne, ale także zawsze dba o estetykę swojego otoczenia. Zaufała nam zadanie dbania o trawniki wokół swojej fabryki, która znajduje się pod adresem: Łężkowice 112, 32-015 Łężkowice.

Nasza Ekspertyza

W Sztorco jesteśmy dumni z naszej ekspertyzy w dziedzinie pielęgnacji ogrodów. Nasz zespół składa się z doświadczonych ogrodników, którzy doskonale rozumieją potrzeby roślin oraz trawników. Przystąpiliśmy do tego zadania z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Prace Wykonane na Terenie Kominusa

Nasze prace na terenie fabryki Kominusa obejmowały regularne koszenie trawników, nawadnianie, przycinanie krzewów oraz ogólną pielęgnację roślinności. Dbając o estetykę i bezpieczeństwo, zadbaliśmy również o usuwanie wszelkich niepotrzebnych chwastów oraz zapewniliśmy, że teren jest zawsze w doskonałym stanie.

Wynik

Nasza współpraca z Kominusem zaowocowała pięknym i zadbanym terenem wokół ich fabryki. Trawniki prezentują się idealnie, a teren jest teraz przyjazny dla pracowników oraz odwiedzających. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do stworzenia tak atrakcyjnego otoczenia dla Kominusa.

Zapraszamy do Współpracy

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalną pielęgnacją terenów zielonych, niezależnie od ich wielkości czy charakteru, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasza firma Sztorco jest gotowa sprostać Twoim oczekiwaniom i zadbać o estetykę Twojego otoczenia.

Kontakt: Skontaktuj się z nami

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez agencja365.pl
Zadzwoń: 22 810 80 17
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 22 810 80 17
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 4 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy.