Jesteś tutaj: Abonament

Abonament

program lojalnosciowy staly klient

Program lojalnościowy dla naszych wiernych Klientów:

Dla naszych stałych Klientów wprowadziliśmy program rabatowy o nazwie Stały Klient. Jeżeli regularnie korzystasz z naszych usług (minimum 5 zamówień - usługa lub wypożyczenie sprzętu), możesz liczyć na rabaty w wysokości 5%, 10% lub 15%, w zależności od liczby zrealizowanych usług. Po złożeniu 6. zamówienia, przysługuje Ci rabat w wysokości 5%, który zostanie naliczony od całej wartości usługi lub wypożyczenia. Jeśli dokonasz 11. zamówienia, otrzymasz rabat w postaci 10% zniżki od wartości usługi. Natomiast, kiedy złożysz 16. zamówienie, przysługuje Ci aż 15% rabatu oraz dodatkowa, przyjemna niespodzianka.

Aby wziąć udział w naszym programie lojalnościowym, każdy Klient otrzyma od SZTORCo kartę rabatową, na której nasz pracownik przy każdym kolejnym zamówieniu będzie odbijał pieczątkę potwierdzającą jego zrealizowanie.

Usługa abonamentu dla Państwa ogrodu:

Dla wszystkich naszych Klientów udostępniamy możliwość wykupienia abonamentu, czyli kompleksowej opieki nad Państwa posesją. Składają się na nią następujące usługi:

  • Koszenie trawy, przeprowadzane 6 razy w ciągu roku.
  • Prace pielęgnacyjne w ogrodzie, takie jak grabienie, przycinanie drzew i krzewów, oraz inne zadania porządkowe, przeprowadzane 8 razy w roku.
  • Wywóz odpadów biodegradowalnych, dokonywany za każdym razem podczas naszej wizyty – bez dodatkowych opłat za wywóz.
  • Karczowanie, przeprowadzane 2 razy w roku (usługa ta może być zamieniona na usługę "złotej rączki").

Wykupując abonament dla Państwa ogrodu, otrzymują Państwo jednorazowy rabat w wysokości 10% od całkowitej wartości rocznej usługi.

abonament dla ogrodu

abonament wypozyczalnia maszyn

Abonament - wypożyczalnia maszyn:

Oferujemy trzy rodzaje abonamentów w naszej wypożyczalni maszyn:
  1. Abonament mini - obejmuje 20 wypożyczeń w ciągu roku, przy czym za każde wypożyczenie przysługuje rabat w wysokości 10% od wartości wypożyczenia.
  2. Abonament midi - obejmuje 40 wypożyczeń w ciągu roku, przy czym za każde wypożyczenie przysługuje rabat w wysokości 12,5% od wartości wypożyczenia.
  3. Abonament maxi - obejmuje 60 wypożyczeń w ciągu roku, przy czym za każde wypożyczenie przysługuje rabat w wysokości 15% od wartości wypożyczenia.

Należy zaznaczyć, że promocje abonamentowe nie łączą się.

Koszt usługi abonamentowej zależy od rozmiaru obszaru objętego usługą lub rodzaju maszyn/urządzeń podlegających wypożyczeniu. Aby obliczyć wartość abonamentu, można skorzystać z naszego cennika, gdzie finalna wartość abonamentu wynika z następującego wzoru:

Wartość abonamentu = (wielkość obszaru (+ dane usługi) lub wartość wypożyczenia maszyn) - (procentowa wartość rabatu).

Poleć naszą firmę znajomym:

Jeżeli zechcecie Państwo polecić nasze usługi swoim znajomym, oferujemy specjalne upominki jako podziękowanie za polecenie, albo 10% rabatu na nasze usługi. Każde kolejne polecenie, które zakończy się skorzystaniem przez poleconą osobę z naszych usług, przyniesie Państwu kolejny rabat lub prezent niespodziankę. Prosimy, aby osoba, którą poleciliście, powiadomiła nas o tym fakcie. Skontaktujemy się wtedy z Państwem, aby ustalić formę nagrody (rabat zostanie naliczony od ostatnio wykonanego zlecenia lub otrzymacie gratisową wysyłkę prezentu).

polecenie zdnajomym

Opinie

Skontaktuj się z nami

Sztorco

Wspólna 3
41-200 Sosnowiec

Wyślij wiadomość

biuro@sztorco.pl

Zadzwoń do nas

Tel: 573 569 394
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez agencja365.pl
Zadzwoń: 22 810 80 17
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: 22 810 80 17
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 4 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy.