Profesjonalne usługi remontowe,
ogrodnicze i wypożyczalnia maszyn.
Zapraszamy!

Wypożyczalnia maszyn

Firma SZTORCo posiada w swojej ofercie szeroki zakres sprzętu mechanicznego renomowanych firm takich jak Stihl, McCulloch (Husqvarna Corp.), Briggs&Stratton, Alko, Hilti, Bosch, Makita, Einhel, Fiskars.

Ciągle powiększamy swój asortyment tak, aby sprostać wymaganiom Klienta.

WYPOŻYCZAMY:

 • Kosiarki i kosy spalinowe
 • Narzędzia elektromechaniczne (szlifierki, wiertarki, piły)
 • Agregaty prądotwórcze
 • Narzędzia ogrodnicze (spryskiwacze, taczki, itd.)
 • Drobne narzędzia mechaniczne

Okres wypożyczenia to minimum 1 dzień (24 godziny) liczony od momentu oddania maszyny w ręce Klienta.

PROCEDURA:

 • Klient w formie mail’a lub telefonicznie wyraża zainteresowanie daną maszyną określając okres wypożyczenia*, miejsce dostawy, preferowany czas dostarczenia sprzętu do Klienta. Ze względu na mnogość informacji sugerujemy korzystanie ze specjalnego formularza w zakładce Kontakt – wybieramy zapytanie ofertowe
 • Pracownik sprawdza dostępność maszyny na magazynie informuje Klienta (telefoniczna, lub mail’owa w zależności od formy kontaktu, preferencji Klienta) czy potrzebna maszyna jest dostępna lub od kiedy będzie gotowa do wypożyczenia
 • Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności z naszej strony Klient potwierdza chęć wypożyczenia danego sprzętu w formie zamówienia używając formularza kontaktowego w zakładce kontakt (wybieramy zamówienie – odsyłacz do zakładki kontakt) – Klient podaje dane zgodnie z formularzem. Możliwe jest zamówienie telefoniczne, jednak preferujemy formę zamówienia poprzez Kontakt
 • SZTORCo otrzymuje zamówienie i bazując na informacji w nim zawartej (data dostarczenia maszyny) dostarcza  wskazany sprzęt do Klienta. Każdy klient przed oddaniem w jego ręce maszyny podpisuje umowę (prosimy klienta o przygotowanie dowodu osobistego), wpłaca kaucję zwrotną oraz kwotę za wypożyczenie maszyny.
 • Po weryfikacji danych Klienta następuje podpisanie umowy (2 oryginały – jeden otrzymuje Klient, drugi zatrzymuje nasz pracownik), Klient wpłaca kaucje zwrotną oraz z góry opłaca kwotę za wynajem maszyny.
 • W dniu-godzinie wygaśnięcia umowy wynajmu nasz pracownik zjawia się u Państwa celem odbioru maszyny. Po stwierdzeniu, że maszyna jest kompletna i nieuszkodzona, pobrana kaucja jest zwracana w 100% Klientowi.

 

* Okres wypożyczenia – okres liczony od dnia wypożyczenia, godziny oddania maszyny w ręce Klienta, do dnia-godziny wygaśnięcia wypożyczenia licząc cykl dobowo (tj. 24/48/72/.. godziny później). Maszyna wypożyczona na dwa dni 15.03 o godzinie 17, jest odbierana przez naszego pracownika 17.03 po godzinie 17 (nie wcześniej).

* Dokumenty – do podpisania umowy jest niezbędny dowód osobisty Klienta. Firma SZTORCo gwarantuje pełną poufność, Państwa dane służą do celów weryfikacji danych wpisanych do umowy oraz celem wymiany informacji z Państwem – pod żadnym pozorem nie udostępniamy danych Klientów osobom/podmiotom trzecim.

* Kaucja zwrotna – dotyczy tylko nowych Klientów, nie posiadających u nas zarejestrowanego profilu – Stały Klient (więcej informacji w zakładce „Abonament i rabaty”). Wysokość kaucji to 100pln (maszyny do wartości 800pln), 200pln (maszyny do wartości 1500pln), 300pln (maszyny o wartości powyżej 2000pln). Stali Klienci nie muszą wpłacać kaucji zwrotnej

* Umowa wypożyczenia sprzętu – dokument jest zgodny z zapisami prawa polskiego i prawa Unii Europejskiej.

* Wydłużenie okresu wypożyczenia sprzętu – istnieje taka możliwość z zastrzeżeniem wcześniejszego powiadomienia SZTORCo, tak aby umożliwić nam powiadomienie Klientów oczekujących na dany sprzęt i przygotowanie maszyny zastępczej. UWAGA – Klient jest zobowiązany do uiszczenia dodatkowej płatności za wydłużenie okresu wypożyczenia – nasz pracownik zjawia się u Państwa koryguje umowę i pobiera dopłatę.

 

SZCZEGÓŁOWY CENNIK JEST ZAWARTY W ZAKŁADCE Cennik.

* UMOWA – wszystkie nasze usługi są potwierdzane pisemną umową między zleceniodawcą a zleceniobiorcą. Umowa jest podpisywana przed rozpoczęciem wykonawstwa zlecenia. Dokument jest wystawiany w dwóch egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.

* DOKUMENTY – do podpisania umowy jest niezbędny dowód osobisty Klienta. Firma SZTORCo gwarantuje pełną poufność, Państwa dane służą do celów weryfikacji danych wpisanych do umowy oraz celem wymiany informacji z Państwem – pod żadnym pozorem nie udostępniamy danych Klientów osobom/podmiotom trzecim.

 

Wypożyczamy maszyny i narzędzia w miastach: Sosnowiec Katowice Czeladź Dąbrowa Górnicza Będzin i okolice